Restaurace Kovárna na Bazaru Ostrava

Představujeme Vám unikátní bramborovou kuchyni restaurace Kovárna na Bazaru Ostrava. Brambory obsahují širokou paletu stopových prvků, jako např. draslík, hořčík, zinek, vápník, fosfor, železo, měď, fluor, sodík, chrom a další. Jsou tedy skvělým a levným zdrojem minerálů nezbytně nutných pro zdraví našich orgánů a jejich správnou funkčnost. Jsou důležité například pro srdce a cévní systém, hormonální procesy, metabolismus tekutin v těle, krvetvorbu, zdravé kosti, klouby, šlachy a svaly, plodnost a potenci, v neposlední řadě také kůži, vlasy, nehty, obranyschopnost těla a pevné nervy. Kromě skvělé kuchyně nabízí restaurace Kovárna na Bazaru Ostrava také širokou nabídku alkoholických i nealkoholiských nápojů a předně skvělé pivo čepované z tanků. Restaurace Kovárna na Bazaru Ostrava je držitelem Certifikátu Plzeňského Prazdroje za vynikající péči o pivo.

Jídelní a nápojový lístek Kovárna na Bazaru Ostrava

Aktuálně v restauraci

01.12.2017 08:24
Celý měsíc v režii Red Bull! Vodka s Red Bullem za akční ceny, soutěže, ochutnávka novinky Black Fox a další akce, to je prosinec v restauracích Startronic!
01.10.2017 10:57
Po celý měsíc říjen si u nás můžete dát špičkovou tequilu Sierra za akční cenu! K tomu navíc soutěže o ceny!
01.09.2017 11:01
Po celý měsíc září probíhá soutěž o dvanáctikilovou vepřovou kýtu! Za každé tři piva získáte soutěžní kupón a za správnou odpověď se dostanete do slosování o luxusní vepřovou kýtu!
30.06.2017 09:28
Akční nabídka na celé léto 2017! Akční ceny na světoznámé drinky z Martiny.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>