Restaurace Kovárna na Bazaru Ostrava

Představujeme Vám unikátní bramborovou kuchyni restaurace Kovárna na Bazaru Ostrava. Brambory obsahují širokou paletu stopových prvků, jako např. draslík, hořčík, zinek, vápník, fosfor, železo, měď, fluor, sodík, chrom a další. Jsou tedy skvělým a levným zdrojem minerálů nezbytně nutných pro zdraví našich orgánů a jejich správnou funkčnost. Jsou důležité například pro srdce a cévní systém, hormonální procesy, metabolismus tekutin v těle, krvetvorbu, zdravé kosti, klouby, šlachy a svaly, plodnost a potenci, v neposlední řadě také kůži, vlasy, nehty, obranyschopnost těla a pevné nervy. Kromě skvělé kuchyně nabízí restaurace Kovárna na Bazaru Ostrava také širokou nabídku alkoholických i nealkoholiských nápojů a předně skvělé pivo čepované z tanků. Restaurace Kovárna na Bazaru Ostrava je držitelem Certifikátu Plzeňského Prazdroje za vynikající péči o pivo.

Jídelní a nápojový lístek Kovárna na Bazaru Ostrava

Aktuálně v restauraci

01.11.2016 10:16
Po celý listopad nabízíme v sítí restaurací Startronic Group akční nabídku na všechny druhy tequily Sierra!
30.09.2016 11:08
Po celý měsíc říjen představujeme novinku rum Bacardi Oakheart. V restauraci Bazar No1 Ostrava po celý měsíc za zvýhodněnou cenu a ještě navíc víkendové akce!
15.09.2016 13:00
V restauraci Bazar No1 Ostrava je pro Vás připravili malou chuťovku nejen k pivu - domácí bramboráčky se zelmí a uzeným masem nebo tvarůžkou! Restaurace Bazar No1 Ostrava - nejlepší restaurace v Ostravě!
15.09.2016 12:59
V průběhu celého měsíce září si můžete v restauraci Bazar No1 Ostrava vychutnat vychlazený cider Kingswood za akční cenu! 
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5