Restaurace Kovárna na Bazaru Ostrava

Představujeme Vám unikátní bramborovou kuchyni restaurace Kovárna na Bazaru Ostrava. Brambory obsahují širokou paletu stopových prvků, jako např. draslík, hořčík, zinek, vápník, fosfor, železo, měď, fluor, sodík, chrom a další. Jsou tedy skvělým a levným zdrojem minerálů nezbytně nutných pro zdraví našich orgánů a jejich správnou funkčnost. Jsou důležité například pro srdce a cévní systém, hormonální procesy, metabolismus tekutin v těle, krvetvorbu, zdravé kosti, klouby, šlachy a svaly, plodnost a potenci, v neposlední řadě také kůži, vlasy, nehty, obranyschopnost těla a pevné nervy. Kromě skvělé kuchyně nabízí restaurace Kovárna na Bazaru Ostrava také širokou nabídku alkoholických i nealkoholiských nápojů a předně skvělé pivo čepované z tanků. Restaurace Kovárna na Bazaru Ostrava je držitelem Certifikátu Plzeňského Prazdroje za vynikající péči o pivo.

Jídelní a nápojový lístek Kovárna na Bazaru Ostrava

Aktuálně v restauraci

01.02.2017 09:38
Po celý únor v sítí restaurací Startronic Ostrava rumy Bacardí za akční ceny! Ochutnejte rumy světové značky a vyhrávejte ceny!
01.12.2016 10:45
Po celý měsíc prosinec speciální nabídky na Red Bull a drinky z něj! Přijďte si nasadit křídla!
01.12.2016 10:44
Jako každý rok, i letos můžete s námi oslavit příchod nového roku! Welcome drink, malé občerstvení, hudba, soutěže a zábava až do rána! Restaurace Startronic Ostrava - nejlepší restaurace a zábavní centra v Ostravě!
14.11.2016 09:42
Ve všech restauracích a pivnicích Startronic Group Ostrava nově přijímáme elektronické stravenky Gastro Pass CARD. Platíte vždy přesnou částku. Nemusíte počítat stravenky a sčítat jejich hodnoty, zaplatíte jen tolik, kolik je na účtence. Platby probíhají kontaktním i bezkontaktním způsobem na...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>