Restaurace Kovárna na Bazaru Ostrava

Představujeme Vám unikátní bramborovou kuchyni restaurace Kovárna na Bazaru Ostrava. Brambory obsahují širokou paletu stopových prvků, jako např. draslík, hořčík, zinek, vápník, fosfor, železo, měď, fluor, sodík, chrom a další. Jsou tedy skvělým a levným zdrojem minerálů nezbytně nutných pro zdraví našich orgánů a jejich správnou funkčnost. Jsou důležité například pro srdce a cévní systém, hormonální procesy, metabolismus tekutin v těle, krvetvorbu, zdravé kosti, klouby, šlachy a svaly, plodnost a potenci, v neposlední řadě také kůži, vlasy, nehty, obranyschopnost těla a pevné nervy. Kromě skvělé kuchyně nabízí restaurace Kovárna na Bazaru Ostrava také širokou nabídku alkoholických i nealkoholiských nápojů a předně skvělé pivo čepované z tanků. Restaurace Kovárna na Bazaru Ostrava je držitelem Certifikátu Plzeňského Prazdroje za vynikající péči o pivo.

Jídelní a nápojový lístek Kovárna na Bazaru Ostrava

Aktuálně v restauraci

02.05.2018 09:52
Po celý měsíc květen 2018 můžete ochutnat nové lahodné třtinové rumy Božkov Republica v síti restaurací Startronic Group Ostrava za akční ceny. Navíc míchané drinky z rumů Božkov Republica za výhodnou cenu a losování o ceny!
03.04.2018 09:18
Po celý duben 2018 nabízíme akční ceny na drinky s Red Bullem! Navíc opět akce plné soutěží s promotýmy! 
01.03.2018 10:47
 Po celý měsíc březen si můžete vychutnat špičkové rumy Bacardí za akční ceny! A navíc nabízíme zvýhodněné nabídky drinků z rumů Bacardí.
31.01.2018 18:01
Během měsíce února máte jedinečnou možnost vyzoušet revoluční zařízení IQOS v síti restaurací Startronic Group Ostrava nebo jej zakoupit za akční ceny! Pro bližší informace vyhledejte obsluhu. 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>