Aktuálně v restauraci

01.05.2017 08:41
Vyhrajte all inclusive návštěvu Nošovického pivovaru pro dvě osoby a buďte mezi prvními sty, kteří...
03.04.2017 13:54
Celý duben v sítí Startronic bude ve znamení Captaina Morgana! Ochutnejte celou nabídku Morgana za...
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Restaurace Kovárna na Bazaru Ostrava Vás vítá

Pivnice a restaurace Kovárna na Barazu Ostrava je příjemným a stylovým místem k posezení u špičkového tankového piva. Jsme držiteli Certifikátu Plzeňského Prazdroje za vynikající péči o pivní vedení. Restaurace Kovárna na Barazu Ostrava se díky svému umístění blízko ČEZ arény stala místem setkání všech sportovních fanoušků, kteří zde mohou sledovat sportovní přenosy na televizních obrazovkách. O přestávce v zápase se můžete připojit k šipkovému turnaji, zahrát si ruské kuželky. Restaurace Kovárna na Barazu Ostrava nabízí kromě tankového piva širokou nabídku alkoholických a nealkoholických nápojů. Restaurace Kovárna na Barazu Ostrava má také skvělou kuchyni. V naši nabídce si vybere jak gurmán, tak příznivce pořádných kovářských porcí. Každou sobotu přinášíme hudební produkce - diskotéky nebo karaoke. 
 
V restaurace Kovárna na Barazu Ostrava - nejlepší restauraci v Ostravě s tankovým pivem je možno pořádat soukromé akce, firemní schůzky nebo oslavit rodinná jubilea. V případně zájmu kontaktujte naši službu Profi Catering Ostrava.

V restauraci Kovárna na Barazu Ostrava je péče o pivo na prvním místě.

Kam na pivo v Ostravě? V naší restauraci Kovárna na Barazu Ostrava čepujeme  tankové pivo. Je nepasterizované  a je skladováno v chladicím boxu se stálou teplotou. Díky tomu  má správný říz, nezvětrává a nepřichází do styku se vzduchem.  Pivo čepované z  pivních  tanků  poskytuje  maximální možnou kvalitu.  Celý prostor  tankového hospodářství je zachlazen na  konstantní teplotu 8-10°C, to je ideální teplota pro skladování  piva. V tanku  je pivo umístěno do  neprodyšného vaku. Je tak  chráněno před vnějším okolím a nedochází k uvolňování CO2  z piva a zvětrávání. Pivo v restauraci Kovárna na Barazu Ostrava je vytlačováno vzduchem. Vzduch tlačí  pouze na pivní vak a nepřichází tak do styku s pivem. Vak je  určen pouze na jedno  použití. Tím jsou zajištěny maximální hygienické podmínky a špičková kvalita našeho piva.
 
 
Přijímáme eletronické stravenky Ticket Restaurant a Sodexo.
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.